Digitürk Film Paketi Kampanyası

Digitürk Film Paketi Kampanya Fiyatı

Digitürk Film Paketi Kampanyası ile sinema keyfini evinizde doyasıya yaşayacak ve yeni çıkan filmleri ilk olarak siz izleyeceksiniz. Sunulan kampanya kapsamında abone olduğunuz paket ile eski yayınlara veda ederek en seçkin Digitürk kanallarını ve en kaliteli sinema filmlerini oturduğunuz yerden tek bir tuş ile izleyebileceksiniz. Digitürk Film Paketi Fiyatı açısından oldukça uygun tutulması ile birlikte siz değerli müşterilere en etkileyici içerikler ile sunulmaktadır. Kampanya kapsamında Digitürk Film Paketine sizde ayda sadece 9.99 TL ödeyerek abone olabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetler kapsamında işlemlerinizi bayimizden gerçekleştirdiğiniz zaman aynı gün içinde hizmet almaya başlayabilirsiniz.

digiturk-film-paketi-kampanyasi

Bu Kampanyada Neler Var?

 • Her ay 1000 film: Her ay binlerce çeşit film ile sizde en sevilen filmleri HD kalite ile izleyecek izlediğiniz içerikler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.
 • Film keyfi moviemax kanallarında: Sinemanın en iyi örnekleri Digiturk Moviemax kanallarında.
 • 4 ekrandan izleme: Sunulan yayınları cepten, tabletten, TV’den ve bilgisayardan kaliteli bir şekilde izleyebileceksiniz.
 • dublaj ve alt yazı seçenekleri: Abone olunan paket kapsamındaki yayınları Türkçe dublajlı bir şekilde dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.

Digitürk Giriş ve Keyif Paketi Kampanyası

Digitürk Giriş ve Keyif Paketi Kampanya Fiyatı

Digitürk Giriş ve Keyif Paketi Kampanyası ile artık çok daha kolay bir şekilde Digitürk abonesi olabilecek, abone olduğunuz paketler ile eski yayınlara veda ederek ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Digitürk Giriş ve Keyif Paketi Fiyat açısından oldukça uygun olup siz değerli müşterilere ayda sadece 9.99 TL olarak sunulmaktadır. Abone olduğunuz paket kapsamında sizde eski yayınlara veda ederek izlemek istediğiniz içerikleri HD kalite ile izleyebilir ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

digiturk-giris-ve-keyif-paketi

Digitürk HD Giriş ve Keyif Paketi İçeriği

 • Dilediğiniz bir keyif paketi: Seçtiğiniz bir keyif paketi ile çocuk, belgesel ve spor programlarını keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.
 • İlk ay dizi ve yetişkin paketi hediye: En seçkin dizileri dizi paketi hediyesi ile izleyebileceksiniz. Bununla birlikte gece 00.00’dan sonra yetişkin kanallarının tadını çıkartacaksınız.
 • İlk 12 ay HD yayın keyfi: Hediye olarak sunulan HD yayın keyfi ile 1 sene boyunca yayınları kaliteli bir şekilde izlemenin tadını çıkartabileceksiniz.
 • Lig TV ve Spor Extra hediye: Lig TV ve Spor Extra hediyesi ile İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A,Spor Toto Basketbol Ligi ve daha fazlası Spor Extra Paketinde yer alan maçları izleyebileceksiniz.

Digitürk Lig TV Paketleri Kampanyası

Digitürk Lig TV Paketleri Lig TV İndirimi

Heyecan Digitürk Lig TV ile başlıyor. Sunulan kampanyalar kapsamında sizde maç keyfini evinizde yaşayabilecek ve fanatiği olduğunuz takımların maçlarını kaçırma derdi olmadan en uygun fiyatlar üzerinden HD kalite ile izleyebileceksiniz. Takımınızın maçları ile birlikte en sevilen ve en çok izlenen lig maçlarını da abone olduğunuz paket kapsamında keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz. Sunulan kampanya kapsamında sizde seçtiğiniz pakete ayda sadece 29.99 TL ödeyerek sahip olabilecek ve en sevilen Lig TV maçlarını uzandığınız yerden tek bir tuş ile izleyebileceksiniz.

digiturk-lig-tv-indirimleri

Digitürk Lig TV İçerikleri

 • Spor toto süper lig maçları: Abone olduğunuz paket ile yıldızlarla dolu 18 takımın heyecan dolu maçlarını HD kalite ile izleyebileceksiniz.
 • Cepten Lig TV: Ücretsiz mobil uygulamaları ile her nerede olursanız olun yayınları cepten takip edebileceksiniz.
 • Spor Extra Paketi: İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Brezilya Ligi gibi lig maçlarını keyifle izleyebileceksiniz.
 • Yetişkin paketi: Sizde gece 00.00 itibari ile şifreli yetişkin kanallarını izleyebileceksiniz.

Digitürk Lig TV Paketleri Fiyatı

 • Giriş Paketi + Süper Lig Paketi: Spor Toto Süper Lig’in tüm maçları ilk 3 ay indirimli fiyatı ile 29.99 TL sonraki aylarda ise 81,99 TL olarak sizlere sunulmaktadır.
 • Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi: Şampiyon olmuş 5 takımın tüm maçları ilk 3 ay indirimli fiyatı ile 29.99 TL kalan aylarda ise 70,99 TL olarak sizlere sunulmaktadır.
 • Giriş Paketi + Taraftar Paketleri: BJK, GS veya FB takımlarından birinin tüm maçları 29.99 TL indirimsiz dönemde ise 62,99 TL olarak yayınları izleyebileceksiniz.

Kampanya Bilgileri

Kampanya kapsamında belirtilen indirimler Giriş Paketi ve tüm Lig TV paketleri (Süper Lig, Şampiyonlar, Taraftar, Şampiyon Anadolu ve Anadolu Taraftar) için geçerlidir. Giriş paketi ile birlikte seçilen Lig TV paketi ilk 3 ay ayda 29,99 TL olarak faturalanır. Kampanya kapsamında Giriş + Süper Lig paketi ilk 3 ay 29,99 TL ve kalan aylar 81,99 TL; Giriş + Şampiyonlar paketi ilk 3 ay 29,99 TL ve kalan aylar 70,99 TL; Giriş + Taraftar paketi ilk 3 ay 29,99 TL ve kalan aylar 62,99 TL; Giriş + Şampiyon Anadolu paketi ilk 3 ay 29,99 TL ve kalan aylar 41,99 TL; Giriş + Anadolu Taraftar paketi ilk 3 ay 29,99 TL ve kalan aylar 31,99 TL olarak faturalanır. 1 ay boyunca Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketi hediyedir.