Digitürk Film ve Spor Paketi

Digitürk Film ve Spor Paketi Kampanya Fiyatı

Digitürk Film ve Spor Paketi Kampanyası sayesinde artık eski yayınlara veda ederek izlemek istediğiniz içerikleri keyifli bir şekilde HD kalitede izleyecek ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Digitürk Film ve Spor Paketi Fiyat açısından oldukça uygun olması ile birlikte tüm kullanıcıların seveceği içeriklere sahip olan bir pakettir. Abone olduğunuz paketler ile sinema filmlerini keyifli bir şekilde izlerken fanatiği olduğunuz takımın maçlarını yada lig maçlarını HD kalite ile izleyebileceksiniz. Bayimizin üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek üyelik işlemlerinizi tamamladığınız zaman kampanyadan ayda sadece 39.99 TL ödeyerek yararlanabilirsiniz.

digiturk-film-ve-spor-paketi

Kampanyada Neler Var?

 • Spor toto süper lig maçları: Yıldızlarla dolu 18 takımın heyecan dolu maçlarını dilediğiniz gibi izleyeceksiniz.
 • Her ay 1000 film: her ay binlerce çeşit film ile eski yayınlara veda ederek en sevilen içerikleri dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.
 • 4 ekrandan film: Sunulan içerikleri cepten, tabletten, tv den ve bilgisayardan izleyebilirsiniz.
 • Türkçe dublaj seçenekleri: Türkçe dublaj veya orijinal dilde ses, Türkçe/İngilizce altyazı seçenekleri

Digitürk Film ve Spor Paketleri

 • Giriş + Süper Lig + Film + HD Paketi: Kampanya ile 4 ay indirimli fiyatla birlikte 39.99 TL kalan aylarda ise 105.99 TL olarak siz değerli müşterilere sunulmaktadır.
 • Giriş + Şampiyonlar + Film + HD Paketi: Kampanyalı dönemde ilk 4 ay abone olduğunuz aydan itibaren 39.99 TL olarak sonraki aylarda ise 94.99 TL olarak yayınları izleyebileceksiniz.

Digitürk Film ve Dizi Paketi Kampanyası

Digitürk Film ve Dizi Paketi

Digitürk Film ve Dizi Paketi Kampanyası ile sizde artık kolay bir şekilde Digitürk abonesi olabilecek, abone olduğunuz paketler ile eski yayınlara veda ederek ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz. Sizde eski yayınlarda sıkıldıysanız ve yeni içeriklere sahip olan yayınları daha kaliteli bir şekilde izlemek istiyorsanız bunun için Digitürk Film ve Dizi Paketi abonesi olabileceksiniz. Sunulan kampanya kapsamında sinemaya gitmeye gerek kalmadan henüz yeni çıkmış olan sinema filmlerinin tadını evinizde doyasıya çıkartacaksınız. Beraberinde yerli ve yabancı olmak üzere en sevilen dizileri keyifle izleyebileceksiniz. Sunulan kampanya ve sağlanan kolaylıklar kapsamında bu muhteşem pakete ayda sadece 9.99 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

digiturk-film-ve-dizi-paketi

Digitürk Film ve Dizi Paketinde Neler Var?

 • Her ay 1000 film: Abone olduğunuz paket ile her ay binlerce filmi HD kalitede izleyebilecek ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.
 • Ayda 800 bölüm 80 dizi: Her ay yerli ve yabancı olmak üzere en sevilen dizileri dilediğinizi gibi izleyeceksiniz.
 • Dublaj seçenekleri: Sunulan yayınları orjinal dil seçenekleri ile veya Türkçe dublajlı bir şekilde izleyebilirsiniz.
 • Dilediğin zaman dilediğin yerde: Dilediğin zaman dilediğin yerde uygulamaları ile yayınları kaydedebilir veya cepten izleyebilirsiniz.

Digitürk’e Merhaba Kampanyası

Digitürk Merhaba Paketi Kampanya Fiyatı

Digitürk Merhaba Paketi sayesinde sizde artık ekran başında eğlenceli dakikalar geçirecek ve izlemek istediğiniz içerikleri kaliteli bir şekilde izleyebileceksiniz. Sağladığımız kolaylıklar ile bayimize gelmenize gerek kalmadan bayimizin üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek işlemlerinizi halledebilirsiniz. Digitürk Merhaba Paketi Fiyat açısından oldukça uygun olması ile birlikte yediden yetmişe herkesin seveceği içeriklere sahip oması ile birlikte siz değerli kullanıcılara ayda sadece 14.99 TL’ye sunulmaktadır. Bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında evraklar ile uğraşma derdi olmadan, yorulmadan ve bayimize gelmenize gerek kalmadan müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde üyelik işlemlerinizi kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

digiturk-merhaa-paketi

Kampanyada Neler Var?

 • En kaliteli kanallar: En çok izlenilen yerel ve ulusal kanalları HD farkı ile keyifli  bir şekilde takip edebileceksiniz.
 • Lig TV hediye: Hediye olarak sunulan Lig TV Paketi ile sizde izlemek istediğiniz spor yayınlarını keyifli bir şekilde izleyebilecek ve fanatiği olduğunuz takımların maçlarını kaçırmayacaksınız.
 • Spor Extra Paketi hediye: Spor Extra Paketi ile birlikte İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A,Spor Toto Basketbol Ligi ve daha fazlası Spor Extra Paketinde izleyebileceksiniz.
 • Yetişkin Paketi hediye: Hediye olarak sunulan yetişkin paketi ile Bluse Hustler ve Playboy gibi kanalları izleyebileceksiniz.
 • Ulusal kanallar: Abone olduğunuz paket kapsamında yerel ve ulusal kanalları HD kalite ile takip edebileceksiniz.

Digitürk Spor Extra Paketi Kampanyası

Digitürk Spor Extra Paketi Kampanya Fiyatı

Digitürk Spor Extra Paketi Kampanyası ile evinizde spor heyecanını dolu dolu yaşayacak ve en sevilen spor yayınlarını keyfili bir şekilde izleyebileceksiniz. Sunulan kampanya kapsamında abone olduğunuz paket ile futbol, motor sporları, tenis turnuvaları, basketbol maçları ve beraberinde bir çok yayını ek ücret ödeme derdi olmadan izleyebileceksiniz. Sunulan kampanya ve sağlanan kolaylıklar kapsamında Digitürk Spor Extra Paketi Fiyat tüm kullanıcıları baz alarak oldukça uygun tutulmuş olup siz değerli müşterilere ayda sadece 19.99 TL’ye sunulmaktadır. Bayimizin üzerinden üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdiğiniz zaman servis ekiplerimiz en kısa süre içinde gelerek kurulumu tamamlayacaktır.

digiturk-spor-extra-paketi

Digitürk Spor Extra Paketinde Neler Var?

 • En sevilen yerel kanallar: Türkiye de en çok izlenilen yerel ve ulusal kanalları HD kalite ile izleyebilirsiniz.
 • Dünya çapında en çok izlenen lig maçları; İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A ve Brezilya Ligi gibi maçları sizlerde tek tuş ile izleyebileceksiniz.
 • Basketbolun dev ligleri; Avrupa basketbolunun en büyük takımları ile Turkish Airlines Euroleague ile birlikte basketbolun heyecanlı maçlarını sunan basketbol süper ligi.
 • En seçkin tenis turnuvaları; Dünyanın en iyi tenisçilerinin bir araya geldiği ATP Masters 1000 tenis turnuva maçları.
 • Heyecan dolu formula 1 motor sporları; Motor sporları sevenler için izleyebileceğiniz dünya çapında formula 1 yarışları.