Bol Ödüllü Diziler Digitürk’te

Digitürk Film ve Dizi Paketi Kampanyası

Digitürk Film ve Dizi Paketi Kampanyası ile en sevdiğiniz yayınları keyifli bir şekilde izleyecek ve izlediğiniz içerikler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Verdiğimiz hizmetler kapsamında sizde bu muhteşem pakete oldukça uygun fiyatlar üzerinden abone olarak izlemek istediğiniz içerikleri keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz. Bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında bayimize gelmenize, gerek kalmadan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek kampanya hakkında bilgilerinize erişebilir ve üyelik işlemlerinizi telefon üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Digitürk Film ve Dizi Paketi Fiyatı açısından oldukça duygun olması ile birlikte yediden yetmişe herkesin seveceği içeriklere sahip olan bir pakettir.

digiturk-dizi-paketi

Kampanyada Neler Var?

  • En iyi ve en yeni diziler: Amerika da en çok izlenen 10 diziden 7 si dizi paketinde sizler ile!
  • Ayda 80 dizi 800 bölüm: Her ay sizde en sevilen dizileri keyifli bir şekilde izleyecek ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.
  • Farklı dil seçenekleri: Sunulan yayınları Türkçe dublaj veya alt yazı seçenekleri ile dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz
  • Ne tür dizi seviyorsunuz: Aksiyondan, maceraya en sevdiğiniz yayınları keyifle izleyeceksiniz.

Digitürk Engelli Paketi Kampanyası

Digitürk Engelli Paketleri İndirimi

Digitürk Engelli Paketi Kampanyası ile şehit eşleri, gaziler, engelli vatandaşlar ve vazife malulleri Digitürk kampanyalarından %50 indirimli bir şekilde yararlanabilecekler. Sizde sayılan şekilde gerekli belgeler ile başvuruda bulunduğunuz zaman üyelik işlemlerinizi gerçekleştirecek ve Digtiürk paketlerinde %50 indirimli bir şekilde sahip olarak izlemek istediğiniz içerikleri keyifli bir şekilde izleyeceksiniz. Bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında sizde müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve abone olduğunuz paketler ile eski yayınlara veda ederek en kaliteli içeriklerin tadını çıkartabilirsiniz. Bayimizin üzerinden işlemlerinizi tamamladığınız zaman aynı gün içinde kurulum talebinde bulunabilirsiniz.

digiturk-engelli-kampnyasi

Kampanyada Neler Var?

  • En kaliteli içerikler: En sevilen yayınları abone olduğunuz paketler kapsamında keyifli bir şekilde izleyeceksiniz.
  • Lig TV ve Spor Extra Paketi: İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, İtalya Serie A, Fransa Ligue 1 ve Spor Toto Basketbol Ligi gibi daha bir çok lig maçını dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.
  • Dilediğiniz bir ek paket: Seçtiğiniz bir ek paket sayesinde belgesel,çocuk ve sporsever kanallarını özgürce izleyerek ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.
  • Dizi ve Yetişkin Paketi: Dizi ve Yetişkin Paketi kapsamında her ay ortalama 80 dizi 800 bölümlük harika diziler ile en kaliteli içerikleri izleyecek ve Yetişkin Paketinde yer alan Blue Hustler, Playboy kanalları gibi kanallar ile dilediğinizi izleyeceksiniz.
  • Dilediğiniz zaman uygulamaları: Dilediğiniz zaman uygulamaları ile her nerede olursanız olun İnternet bağlantınız olduğu sürece cepten yayınları dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.