Digitürk Dostlar Kampanyası

Digitürk Dostlar Kampanyası Fırsatları

Digitürk Dostlar Kampanyası kapsamında en sevilen yayınları HD kalite ile izleyebilecek ve fatura ödeme derdine son vereceksiniz. Sunulan kampanya ile bir arkadaşınızı Digitürk abonesi yaparak sizin ve arkadaşınızın bir aylık faturasını Digitürk’ün ödemesini kolay bir şekilde sağlayacaksınız. Bir arkadaşınızı Digitürk abonesi yaptığınız zaman sizin ve arkadaşınızın bir aylık faturası Digitürk tarafından ödenecektir. Beraberinde bir çok sürprizin tadını da doyasıya çıkartacaksınız. Arkadaşınızın aboneliğinin aktif hale gelmesinin ardından fatura ödemesinden yararlanacaksınız.

digiturk-dostlar-kampanyasi

Merak Edilenler

• Tavsiye eden ve edilen üyeye ilk ay fatura çıkar mı?
– Üyelerin alacakları indirimler, paketleri ile İzle-Öde harici servislerinin toplam bedeli kadardır ve faturada indirim olarak görülecektir. İzle-Öde servisinin kullanım bedeli üyeye faturalandırılır.

• Tavsiye edilen bir üye ne kadar zaman sonra tavsiye eden olabilir?
– Tavsiye edilen üye, üyelik bilgileri sisteme girildiği andan itibaren başka bir üyeyi tavsiye edebilir. İndirim alınabilmesi için her iki üyenin de üyeliklerinin aktiflenmesi gerekmektedir.

• Yurtdışı ve Kıbrıs üyelikleri bu kampanyadan yararlanabilir mi?
– Dostlar kampanyasından yurtdışı ve Kıbrıs üyelikleri yararlanabilir.

• Mevcut üye kendini yan oda için tavsiye edebilir mi?
– Hayır.

• Başka bir mevcut üyeye yan oda üyeliği tavsiye edilebilir mi?
– Evet, tavsiye edilebilir.

Digitürk Süper Lig İndirimi

Digitürk Süper Lig Fırsatları

Digitürk Süper Lig Paketleri ile Lig TV Kampanyasından en iyi şekilde yararlanarak Lig TV ile stadyum keyfini evinize taşıyacak ve maç keyfini doyasıya yaşayacaksınız. Siz değerli kullanıcılara verdiğimiz hizmetler ve sunduğumuz kampanyalar kapsamında fanatiği olduğunuz takımın maçlarından lig maçlarına kadar en sevilen yayınları dilediğiniz gibi izleyecek, izlerken ekran başında oldukça eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Sunulan kampanyadan ilk 3 ay indirimli fiyatı ile 29.99 TL’den başlayan fiyatlar ile yararlanarak en sevilen yayınların tadını doyasıya çıkartacaksınız. Siz değerli kullanıcılara bayimizin üzerinden verilen hizmetler kapsamında müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman üyelik işlemlerinizi kolay bir şekilde tamamlayabileceksiniz.

digiturk-lig-tv

Digitürk Lig TV Paketleri

 • Giriş Paketi + Süper Lig Paketi: Spor toto süper lig heyecanına sizde ortak olacak ve ilk 3 indirimli fiyatı ile 29.99 TL’ye sonraki aylar da ise 81.99 TL’ye sunulan yayınları keyifle izleyeceksiniz.
 • Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi: Şampiyon olmuş takımların maçlarını ilk 3 ay indirimli olarak 29.99 TL’ye sonraki aylarda ise 70.99 TL’ye dilediğiniz gibi izleyeceksiniz.
 • Giriş Paketi + Taraftar Paketleri: Fanatiği olduğunuz takımlardan bir tanesinin tüm maçlarını ilk 3 ay indirimli fiyatı ile 29.99 TL’ye kalan indirimsiz dönemde ise 62.99 TL’ye keyifle izleyebileceksiniz.

Kampanyada Neler Var?

 • Spor toto süper lig heyecanı: Sizde yıldızlar ile dolu 18 takımın heyecan dolu maçlarını keyifle izleyecek ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.
 • Mobil lig tv: Ücretsiz mobil uygulamaları ile yayınları kaçırmayı dert etmeden her her nerede olursanız olun yayınları cepten takip edeceksiniz.
 • Spor Extra heyecanı: Spor extra paketi hediyesi ile sizde en sevilen lig maçlarını; İngiltere Premier Ligi, İtalya Serie A, İspanya La Liga, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, ATP Masters 1000 ve Wimbledon Teni Turnuvasını tam 1 ay ücretsiz izleyebilirsiniz.
 • Yetişkin paketi: Kampanya kapsamında yetişkin paketi sizlere hediye olarak sunulmaktadır. Yetişkin kanallarını gece 00.00 itibari ile izleyebileceksiniz.
 • En kaliteli içerikler: Normalde izlediğiniz her ne varsa aynı içerikleri Digitürk ile HD kalite farkında izleyebileceksiniz.

Digitürk Dizi Paketi Kampanyası

Digitürk Dizi Paketi Kampanya Fiyatı

Digitürk Dizi Paketi Kampanyası ile artık eski, sıradan dizilere veda edecek ve en sevilen içerikleri abone olduğunuz paket kapsamında keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz. Sunulan kampanya ile tüm sevenler bir araya geliyor. Digitürk Dizi Paketi Fiyat açısından oldukça uygun olarak sunulmasının yanı sıra yediden yetmişe herkesin seveceği içeriklere sahip olan bir pakettir. Yerli ve yabancı olmak üzere Türkçe dublaj seçenekleriyle en sevilen dizileri keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz. Siz değerli müşterilere bayimizin üzerinden verilen hizmetler kapsamında müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde üyelik işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştireceksiniz.

digiturk-dizi-paketi

Kampanyada Neler Var?

 • En iyi ve en yeni diziler Digitürk’te: Amerika’da en çok izlenen ilk 10 dizinin 7’si Digitürk farkı ile evinize geliyor.
 • Ayda 80 dizi 800 bölüm: 80’in üzerinde dizi cepte, tablette, TV’de ve bilgisayarda izlemenin yanı sıra dilediğin zaman uygulamaları ile yayınları kaçırma derdi olmadan takip edebilirsiniz.
 • Farklı dil seçenekleri: Sunulan yabancı dizileri dilerseniz orjinal dilleri ile dilerseniz de Türkçe dublaj seçenekleri ile keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz.
 • Hangi tür dizi seviyorsunuz?: Aksiyondan fantastik yapımlara, komediden dramaya her türü dizi Dizimax’lerde sizlere sunuluyor olacak.