digiturk-dizi-paketi

Digitürk Dizi Paketi Kampanyası

Digitürk Dizi Paketi Kampanya Fiyatı

Digitürk Dizi Paketi Kampanyası ile artık eski, sıradan dizilere veda edecek ve en sevilen içerikleri abone olduğunuz paket kapsamında keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz. Sunulan kampanya ile tüm sevenler bir araya geliyor. Digitürk Dizi Paketi Fiyat açısından oldukça uygun olarak sunulmasının yanı sıra yediden yetmişe herkesin seveceği içeriklere sahip olan bir pakettir. Yerli ve yabancı olmak üzere Türkçe dublaj seçenekleriyle en sevilen dizileri keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz. Siz değerli müşterilere bayimizin üzerinden verilen hizmetler kapsamında müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde üyelik işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştireceksiniz.

digiturk-dizi-paketi

Kampanyada Neler Var?

  • En iyi ve en yeni diziler Digitürk’te: Amerika’da en çok izlenen ilk 10 dizinin 7’si Digitürk farkı ile evinize geliyor.
  • Ayda 80 dizi 800 bölüm: 80’in üzerinde dizi cepte, tablette, TV’de ve bilgisayarda izlemenin yanı sıra dilediğin zaman uygulamaları ile yayınları kaçırma derdi olmadan takip edebilirsiniz.
  • Farklı dil seçenekleri: Sunulan yabancı dizileri dilerseniz orjinal dilleri ile dilerseniz de Türkçe dublaj seçenekleri ile keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz.
  • Hangi tür dizi seviyorsunuz?: Aksiyondan fantastik yapımlara, komediden dramaya her türü dizi Dizimax’lerde sizlere sunuluyor olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>