digiturk-dostlar-kampanyasi

Digitürk Dostlar Kampanyası

Digitürk Dostlar Kampanyası Fırsatları

Digitürk Dostlar Kampanyası kapsamında en sevilen yayınları HD kalite ile izleyebilecek ve fatura ödeme derdine son vereceksiniz. Sunulan kampanya ile bir arkadaşınızı Digitürk abonesi yaparak sizin ve arkadaşınızın bir aylık faturasını Digitürk’ün ödemesini kolay bir şekilde sağlayacaksınız. Bir arkadaşınızı Digitürk abonesi yaptığınız zaman sizin ve arkadaşınızın bir aylık faturası Digitürk tarafından ödenecektir. Beraberinde bir çok sürprizin tadını da doyasıya çıkartacaksınız. Arkadaşınızın aboneliğinin aktif hale gelmesinin ardından fatura ödemesinden yararlanacaksınız.

digiturk-dostlar-kampanyasi

Merak Edilenler

• Tavsiye eden ve edilen üyeye ilk ay fatura çıkar mı?
– Üyelerin alacakları indirimler, paketleri ile İzle-Öde harici servislerinin toplam bedeli kadardır ve faturada indirim olarak görülecektir. İzle-Öde servisinin kullanım bedeli üyeye faturalandırılır.

• Tavsiye edilen bir üye ne kadar zaman sonra tavsiye eden olabilir?
– Tavsiye edilen üye, üyelik bilgileri sisteme girildiği andan itibaren başka bir üyeyi tavsiye edebilir. İndirim alınabilmesi için her iki üyenin de üyeliklerinin aktiflenmesi gerekmektedir.

• Yurtdışı ve Kıbrıs üyelikleri bu kampanyadan yararlanabilir mi?
– Dostlar kampanyasından yurtdışı ve Kıbrıs üyelikleri yararlanabilir.

• Mevcut üye kendini yan oda için tavsiye edebilir mi?
– Hayır.

• Başka bir mevcut üyeye yan oda üyeliği tavsiye edilebilir mi?
– Evet, tavsiye edilebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>