ordu-digiturk-bayi-telefonlari-servisleri

Ordu Digiturk Bayi Telefon Numarası

Ordu Digiturk Bayileri Yetkili Servis Telefonları

Ordu Digiturk Bayi üzerinden siz değerli kullanıcılara Ordu genelinde Digiturk beIN Sports hizmetleri vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler kapsamında Ordu Digiturk Bayi Telefon Numarası üzerinden Ordu Digiturk Bayileri Yetkili Servis ekiplerimizle iletişime geçtiğiniz takdirde Digiturk ile alakalı işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

ordu-digiturk-bayi-telefonlari-servisleri

Ordu Digiturk Bayileri Teknik Servisleri

Verilen hizmetler kapsamında bayimizin üzerinden teknik servis hizmeti de almanız mümkündür. Digiturk ile alakalı yaşadığınız sorunlarda, müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir ve sorunu belirterek ekiplerimizden hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz. Yaşanan sorunlarda saat gözetmeden hizmet almanız mümkündür. Bazı ufak çaplı sorunlarda ise teknik servis desteğine gerek kalmadan da sorunları giderebilirsiniz. Ekiplerimiz ile yapacağınız görüşmelerde, meydana gelen sorunu belirttiğiniz takdirde telefon üzerinden verilen adımları uygulayarak sorunlarınızı kolay bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. Teknik servis hizmetleri ile beraberinde bayimizin üzerinden: Digiturk ekipman iade, digiturk teknik servis, digiturk ekipman değişim, digiturk kumanda, ekipman vs alımı, digiturk üyelik iptali ve yeni üyelik işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Sunulan kolaylıklar ve indirimler kapsamında bayimizin üzerinden üyelik işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün! Sizde eski yayınlardan sıkıldıysanız ve yeni içeriklere sahip olan yayınları kaliteli bir şekilde izlemek istiyorsanız, müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde kampanyalar ve paketler hakkında detaylı bilgi alarak üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Ordu Digiturk Bayi Adresleri

 Bayi Adı : AK TEKNO ERKAN AYAN
 Adres : AKYAZI Mahallesi ALİ RIZA GÜRSOY Cad. No:9
 İl / İlçe : ORDU / MERKEZ

 

 Bayi Adı : ALTINORDU ELEKTRONİK-NAZLİ TÜRKYILMAZ
 Adres : SUBAŞI Mahallesi 486 Sokak No:3/A ALTINORDU
 İl / İlçe : ORDU / MERKEZ

 

Bayi Adı : DİGİ PLUS ORDU
 Adres : DÜZ Mahallesi FELEK Cad. No:7
 İl / İlçe : ORDU / ALTINORDU

 

Bayi Adı : ORBİT GÜVENLİK-BARIŞ YILDIRIM
 Adres : AKYAZI Mahallesi ATATÜRK BULV. Cad. No:373/A
 İl / İlçe : ORDU / ALTINORDU

 

 Bayi Adı : ORDU ÇÖZÜM-TARIK AYDIN
 Adres : KARŞIYAKA Mahallesi ULUS Cad. No:34/B
 İl / İlçe : ORDU / ALTINORDU

 

 Bayi Adı : TAYFUN ELEKTRONİK
 Adres : BUCAK Mahallesi BÜLBÜL DERESİ Cad. No:49A
 İl / İlçe : ORDU / ALTINORDU

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>